Productomschrijving
| Buitenafmetingen | H40 x B30 x D10 cm |
| Gevoerd Laptopvak | 15 inch |
| Artikelnummer | C58.0350.. Marvello |
| Type | Laptop Rugtas 15 inch |
| Materiaal | Leer |
De Marvello in cognac is een leren business rugzak die je dagelijkse spullen overzichtelijk bij elkaar houdt. Het compacte formaat maakt hem geschikt voor een werkdag in de stad, een vergadering of een korte reis.
Het hoofdvak biedt een slimme indeling. Bovenin zit een ritsvak voor kleinere spullen die je snel bij de hand wilt hebben. Het ingebouwde laptopvak (26 x 37 cm) is geschikt voor laptops tot 15 inch. Daarnaast is er een apart tabletvak en een vak voor je smartphone, zodat al je apparaten een vaste plek hebben. Vier pasjesvakken zorgen ervoor dat je bankpas, ov-kaart en andere pasjes netjes gesorteerd blijven.
Op de voorkant van de tas zit een ritsvak voor items die je onderweg snel nodig hebt. Op de achterkant bevindt zich een ritsvak dat extra beschut zit tegen het lichaam, handig voor waardevolle spullen. De gevoerde schouderbanden zitten comfortabel, ook als je de tas de hele dag draagt. Op de achterkant zit een lus waarmee je de Marvello eenvoudig aan een trolleygreep bevestigt.
De Marvello heeft alles op zijn plek, van laptop tot pasjes, zonder dat het zoeken kost.
De belangrijkste eigenschappen van de Marvello:
- Laptopvak geschikt voor 15 inch
- Tabletvak
- Smartphonevak
- Ritsvak bovenin het hoofdvak
- Ritsvak aan de voorkant
- Ritsvak aan de achterkant
- Vier pasjesvakken
- Gevoerde schouderbanden
- Trolleylus
- Afmetingen: 40 x 10 x 30 cm
Dit product valt binnen de Sienna Soft Series. De Sienna Soft Series staat bekend om haar zachte en comfortabele uitstraling met een glad oppervlak en een natuurlijke look and feel. Na het looien wordt het leer gemilld, waardoor het soepel en zacht aanvoelt. Vervolgens wordt het leer met de hand gewaxt, wat zorgt voor warme en diepe kleurnuances met een subtiele dieptewerking. De laatste polijsting geeft het leer een lichte glans en een verfijnde afwerking.
Het resultaat is een hoogwaardige leersoort met een rustige en elegante uitstraling, die prettig aanvoelt en door gebruik alleen maar mooier wordt.
De leren rugzak Marvello onderhoud je gemakkelijk met onze leder wax: dit is een reinigings- en onderhoudsmiddel in één! Ook berg je de tas veilig en stofvrij op in onze meegeleverde zachte opbergzak.
Personaliseren: Dit artikel kan voorzien worden van uw naam of logo. U klikt op het vakje ‘met naam’ en vult, bij `uw naam ingeven' de gewenste naam in, dan wordt het artikel gegraveerd en verzonden. U kunt ook een logo laten graveren. Het logo bestand kunt u mailen naar [email protected] o.v.v. uw ordernummer.
Vergelijkbare producten
Recente artikelen

The Chesterfield Brand
Lederen Laptop + tablet rugtas Marvello | in twee kleuren
€189,95













