Productomschrijving
| Buitenafmeting | H9.5 x L18.5 x B2 cm |
| Artikelnummer | C08.060531 Rivalto |
| Materiaal | Volnerf leer |
De Rivalto is een ruime en stijlvolle leren portemonnee van The Chesterfield Brand, ideaal voor iedereen die veel met zich meebrengt. Of je nu pasjes, briefgeld, muntgeld, bonnetjes of andere belangrijke documenten bij je draagt, de Rivalto biedt de perfecte oplossing.
Deze portemonnee sluit met een flap en twee drukknopen, zodat je hem zelfs dicht kunt doen als hij wat voller is. Onder de flap is er ruimte voor zes pasjes, en daarnaast vind je drie insteekvakken waar je nog eens vier pasjes in kwijt kunt. Ruimte voor bonnetjes, briefgeld, visitekaartjes en andere belangrijke spullen is er ook volop. Bovendien is de portemonnee voorzien van een opbergvak met ritssluiting, dat in twee delen is gesplitst, zodat je muntgeld gemakkelijk kunt opbergen en terugvinden. Aan de achterkant is de portemonnee uitgerust met nog een opbergvak met ritssluiting.
In deze portemonnee wordt gebruik gemaakt van een unieke RFID-techniek. Waar je normaliter gewend bent dat RFID-portemonnees een harde metalen case hebben, vind je dat niet terug in onze portemonnees. In de voering van ons leer zit een speciale laag die beschermd tegen diefstal met contactloos betalen. Zo ben je er zeker van dat jouw geld en pasjes altijd veilig zijn.
De belangrijkste eigenschappen van de Rivalto:
- Veel opbergvakken met ritssluiting en insteekvakken voor maximale organisatie
- Twaalf opbergvakken voor pasjes
- De nieuwste RFID-technologie voor optimale veiligheid
- Opbergvak met ritssluiting voor extra veiligheid en gemak
Dit product valt binnen de Novum Series. De Novum Series is de meest hoogwaardige collectie van The Chesterfield Brand. In deze serie is uitsluitend het beste volnerfleer verwerkt dat op plantaardige wijze is gelooid.
Er is veel specialisme, tijd en aandacht nodig om deze unieke leerkwaliteit te ontwikkelen. Na een jarenlange ontwikkelingsfase is de Novum Series geworden wat het nu is. Een zeer exclusieve leersoort met een stevige toch soepele look and feel. Aan het einde van het maakproces is het leer met de hand gewaxt wat de diepe en rijke kleur creëert. Het specialistische leer, de hoge kwaliteit details en de verfijnde afwerking zorgen voor een uniek eindproduct met een moderne en luxe uitstraling.
Personaliseren: Voeg een persoonlijk tintje toe aan uw portemonnee door uw naam en/of logo te laten graveren. U klikt op het vakje ‘met naam’ en vult bij `uw naam ingeven' de gewenste naam in, dan wordt het artikel gegraveerd en verzonden. U kunt ook kiezen voor een logo te laten graveren. Het logo bestand kunt u mailen naar [email protected] o.v.v. uw ordernummer.
Vergelijkbare producten
Recente artikelen

The Chesterfield Brand
Lederen Dames Portemonnee Rivalto | RFID
€69,95€99,95

















