Productomschrijving
Buitenafmeting | 12 x 10,5 x 3 cm |
Artikelnummer | 1672-25 |
Materiaal | Rundleer |
Deze portemonnee is gemaakt van robuust, hoogwaardig en stevig leer met een doorleefde Vintage uitstraling en biedt ruimte aan 12 bankpassen. Daarnaast zijn er 2 vakken voor briefgeld en 1 vak voor muntgeld dat sluit met een drukknop.
De portemonnee is gevoerd met een RFID folie, zodat de pasjes niet geskimd kunnen worden. Zo ben je goed beveiligd tegen datadiefstal. Deze portemonnee wordt in een mooie geschenkverpakking geleverd.
Dit artikel kan voorzien worden van uw naam of logo. U klikt op het vakje ‘met naam’ en vult, bij `uw naam ingeven' de gewenste naam in, dan wordt het artikel gegraveerd en verzonden. U kunt ook kiezen voor een logo te laten graveren. Het logo bestand kunt u mailen naar [email protected] o.v.v. uw ordernummer.
Gratis verzending Nederland en België!
Reviews
Related articles
Product tags
Recente artikelen
GreenBurry
Lederen Vintage Portemonnee RFID
€44,95